8 і 9 травня Україна відзначає День пам‘яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

День матері
09.05.2022
День вишиванки
20.05.2022
8 і 9 травня Україна відзначає День пам‘яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
    Понеділок, 9 травня — 74-й день оборони України в повномасштабній війні проти росії. У цей день  ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму.Але  так сталося, що цю знаменну дату ми зустрічаємо зі зброєю в руках. Ми господарі на своїй землі, правда за нами – тож ми знову здобудемо перемогу в ім’я європейського майбутнього рідної Батьківщини.
   Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднані нації. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими і є запорукою неминучості нашої перемоги сьогодні!
  Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!
  Класні керівники 5-11 класів провели онлайн-урок пам‘яті на тему «Пам‘ять заради майбутнього».
Вшануймо відвагу та неймовірний подвиг українського народу в боротьбі проти нацизму за своє право бути вільними! Схилімо  голови перед відважними героями, що пожертвували своїм життям заради миру у всьому світі!
“Ніколи знову” сьогодні, на жаль, звучить по іншому.
Україна🇺🇦 знову втрачає своїх синів і доньок😪…
Але ми сильні, ми вистоїмо✊️.
  Зараз дуже важкі часи для нашої країни, але ми з надією в серці маємо знати, що перемогли в ті часи, переможемо і зараз! Віримо та ідемо до ПЕРЕМОГИ🤜🤛💪разом!🙏🙏💙💛 Все буде Україна!🇺🇦
Перемогли нацизм- переможемо і рашизм!!!