На виконання наказів департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації від 22.09.2017 року № 255 «Про проведення у 2017 році обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”», відділу освіти, молоді та спорту Рахівської райдержадміністрації від 25.10.2017 р. № 124,  з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотизму у дітей було проведено ІІ (районний) етап обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”.

Для участі у ІІ (районному) етапі конкурсу надіслано 53 роботи із 24  закладів загальної середньої освіти району, у тому числі 15 – в номінації «Лист», 12 – «Вірш», 23 – «Малюнок», 3 – «Фоторобота».

Розглянувши та проаналізувавши представлені на конкурс роботи, журі ІІ (районного) етапу відзначило найкращі, оформлені відповідно до вимог, в яких розкрита тема та мета, оригінальність задуму тощо.

Слід також відзначити, що 12 закладів загальної середньої освіти не взяли участі в конкурсі, а саме: Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ст., Великобичківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2, Великобичківська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст., Квасівська ЗОШ І-ІІІ ст., Лужанська ЗОШ І-ІІІ ст.,  Рахівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3, Річанська ЗОШ І-ІІІ ст., Розтоківська ЗОШ І-ІІІ ст., Росішківська ЗОШ І-ІІІ ст., Великобичківська ЗОШ І-ІІ ст.№3, Добрічанська ЗОШ І-ІІ ст., Ясінянська ЗОШ І-ІІ ст.№3, що засвідчує низький рівень управлінської діяльності в частині практичної реалізації вищевказаних наказів.

Ураховуючи зазначене та відповідно до пропозицій журі ІІ (районного) етапу Конкурсу в усіх номінаціях,

 

НАКАЗУЮ:

  1. Визнати переможцями ІІ (районного) етапу обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення” наступних учнів:

 у номінації «Лист»:

Ролюк Іванну Миколаївну, ученицю 9-А класу Рахівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (керівник Стебельська П.В.);

Негре Меланію Іванівну, ученицю 8-Б класу Великобичківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (керівник Фейса В.М.);

Охват Іванну Юріївну, ученицю 8-Б класу Косівсько-Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (керівник Федюк М.Ф.);

у номінації «Вірш»:

Тофелюка Михайла Федоровича, учня 9-А класу Кобилецько-Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Міллер С.С.);

Зеленчук Іванну Михайлівну, ученицю 10 класу Ясінянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (керівник Сенек В.З.);

Даниша Миколу Дмитровича, учня 9-А класу Костилівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Тодер М.О.);

у номінації «Малюнок»:

Дячук Марію Іванівну, ученицю 6 класу Ясінянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (керівник Баккай Є.Е.);

Лакатош Марію Володимирівну, ученицю 7 класу Рахівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (керівник Козурак М.І.);

Колач Наталію Іванівну, ученицю 5 класу Кобилецько-Полянської ЗОШ І-ІІІ ст.  (керівник Колач Н.І.);

у номінації «Фоторобота»:

Ткач Оксану Іванівну, ученицю 10-А класу Верхньоводянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (керівник Пукман Н.П.);

Фіріщака Михайла Михайловича, учня 10-А класу Рахівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (керівник Катеринюк В.В.);

  1. Відмітити вищевказаних керівників робіт-переможців ІІ (районного) етапу обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення” за активну участь у конкурсі та підготовку переможців.
  2. Керівникам вищевказаних закладів загальної середньої освіти, які не взяли участі в районному етапі конкурсу, активізувати роботу із розвитку творчих здібностей учнів та посилити контроль за позакласною й гуртковою роботою в напрямку національно-патріотичного виховання.
  3. Районному методичному кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації надіслати роботи переможців ІІ (районного) етапу Конкурсу та заявки на участь у ІІІ (обласному) етапі в м.Ужгород.
  4. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача РМК відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Н.Т. Капустяк.