Посвята в п’ятикласники

День знань 1 вересня
26.04.2017
Тиждень проведення Української писемності та мови
26.04.2017
 

Unlock full e-course

Curabitur sed iaculis dolor, non congue ligula. Maecenas imperdiet ante eget hendrerit posuere. Nunc urna libero, congue porta nibh a, semper feugiat sem. Sed auctor dui eleifend, scelerisque eros ut, pellentesque nibh.

Протягом місяця п’ятикласники зазнали неймовірних тортур: звикали до переходів з кабінету в кабінет, орієнтувались самостійно у шкільних лабіринтах, а ще призвичаювались до вимог нового класного керівника, вивчали прізвища та імена нових вчителів, запам’ятовували: куди знову зникла спортивна форма…
Але тепер, прийнявши бойове хрещення, все це здається дрібницею. «Посвята в п’ятикласники» надовго залишиться в пам’яті школярів, адже разом вони придумували назву класу, девіз, готували представлення та музичний номер. Безліч драйву отримали від конкурсів «Лопни, кулько!», «Умілий художник» та святкової дискотеки, де повеселились від душі.
Напевно, досі не можуть забути слів присяги, під час проголошення якої, поклавши руку на серце, пообіцяли: старанно вчитись, оголосити війну лінощам та скрізь і всюди допомагати вчителям, адже відтепер вони – старшокласники!