1 жовтня 2018 року відбулося свято присвячене 100- річчю від дня народження В. Сухомлинського та всеукраїнський день бібліотек.

Звіт
25.09.2018
1 жовтня Міжнародний день людей похилого віку.
02.10.2018

1 жовтня 2018 року відбулося свято присвячене 100- річчю від дня народження В. Сухомлинського та всеукраїнський день бібліотек.

     До важливих засобів виховання В. Сухомлинський відносив книгу. Підкреслюючи велике виховне значення книги в духовному розвитку дитини, Василь Олександрович рекомендує звертати увагу на формування у школярів вміння читати, бачити в тексті його глибинний зміст. Велику увагу він приділяв добору літератури для дитячого читання. Для молодших школярів Павлиської школи вчений уклав Золоту бібліотеку дитинства, а для підлітків – Золоту бібліотеку отроцтва, до яких увійшли найкращі книги українських та зарубіжних письменників.   Одним з вагомих засобів впливу на дитину, формування її морально-етичних переконань В. Сухомлинський вважав казку. Саме казка, на думку педагога, задовольняє жадобу дитячого пізнання, інтерес до навколишнього світу. Казка завжди глибоко національна і самобутня, вона є джерелом виховання любові до Батьківщини і рідного слова.

 Учні 5 -10 класів разом із бібліотекарем  школи І.І.Варга  підготували цікавий виступ «О, Книго! Пресвята богине! Народу й роду берегине! »